Skip to content
Inbank

Inbank – võimalused igapäevaelu lihtsustamiseks

Inbank on digipank, mis on tuntud oma mitmekülgsete finantsteenuste poolest, mille eesmärk on teha inimeste igapäevaelu lihtsamaks. Erinevalt traditsioonilistest pankadest keskendub Inbank innovaatilistele lahendustele, mis on kergesti kättesaadavad ja kasutajasõbralikud. Alates laenudest kuni järelmaksu ja hoiusteni, Inbank pakub laia valikut tooteid, mis sobivad erinevatele vajadustele. Kui olete uus Inbankis või soovite lihtsalt teada saada, kuidas see pank võib teie elu lihtsustada, on see artikkel teile. Lugege edasi, et saada detailne ülevaade Inbanki erinevatest teenustest ja võimalustest.

Inbanki laenutooted: lahendused igale vajadusele

Inbank pakub laia valikut laenutooteid, mis on loodud erinevateks vajadusteks – alates väikelaenust ja minilaenust kuni remondilaenu ja roheenergia laenuni. Autolaen ja Autolaen Pluss on suurepärased võimalused neile, kes soovivad soetada uue või kasutatud auto. Autoliising on veel üks variant auto ostmiseks, pakkudes paindlikke maksegraafikuid ja madalaid intressimäärasid. Need laenud Eestis on disainitud nii, et need sobiksid erinevatele eelarvetele ja vajadustele, muutes need ideaalseks lahenduseks igapäevaelus.

Inbanki järelmaks: ostmine pole kunagi olnud nii lihtne

Inbanki järelmaksu süsteem on äärmiselt kasutajasõbralik. Esiteks valite sobiva kauba Inbanki koostööpartneri juures. Teiseks, teatate kaupmehele soovist tasuda järelmaksuga. Kolmandaks, allkirjastate lepingu, mida saate teha nii kaupluses kui ka e-poes. Lisaks saate valida sobiva kuumakse suuruse ja maksete arvu vahemikus 3-60 kuud. Soovi korral on võimalik teha ka 0€ sissemakse. Vastus järelmaksu taotlusele saabub kohe, ja lepingu saate sõlmida kas kohapeal või e-poes, mis teeb kogu protsessi äärmiselt mugavaks.

Hoiustamine Inbankis: riskivaba võimalus säästude kasvatamiseks

Kui otsite riskivaba võimalust oma säästude kasvatamiseks, on Inbanki hoius hea valik. Inbank pakub aastast intressi kuni 4.50%, mis on väga konkurentsivõimeline ja atraktiivne. Kogu protsess on lihtne: esiteks täidate avalduse ja sõlmite lepingu internetipangas. Teiseks, tuvastate oma isiku, kui hoiustate üle 15 000 euro. Kolmandaks, teete ülekande soovitud summas Inbanki kontole. Teie säästud on kaitstud riikliku Tagatisfondi poolt, mis lisab turvalisusele veel ühe kihi.

Inbank Pay maksekaart: rohkem kui lihtsalt maksevahend

Inbank Pay maksekaart on palju enamat kui lihtsalt vahend ostude sooritamiseks; see on tõeline elustiilikaart, eriti neile, kes armastavad reisida. Kaart pakub 2% cashbacki, mis tähendab, et saate osa kulutatud summast tagasi. Lisaks sellele pakub kaart 180-päevast ostukindlustust ja erinevaid soodustusi partneritelt, mis teeb selle ideaalseks valikuks igapäevaelus. Aga see ei ole veel kõik; eriti reisijatele mõeldud Inbank Platinum kaart võtab asjad veelgi kaugemale.

Inbank Platinum kaart tuleb koos terve rea kindlustustega: meditsiiniabi-, õnnetusjuhtumi-, reisitõrke-, COVID-19, pagasi-, vastutus- ja rendiauto kindlustus ning isegi talvespordi lisakaitse. Ja mis kõige parem, kõik need kindlustused laienevad ka sinuga koos reisivatele pereliikmetele. See teeb Inbank Platinum kaardist suurepärase valiku inimestele, kes soovivad reisida täieliku meelerahuga.

Üks eripära, mis tõesti eristab Inbank Platinum kaarti, on sissepääs lennujaamade ootesaalidesse rohkem kui 1100 lennujaamas üle maailma, sõltumata piletiklassist või lennufirmast. See lisavõimalus lisab veelgi rohkem mugavust ja luksust teie reisikogemusele, muutes ooteajad lennujaamades nauditavamaks.

Lisaks Platinum kaardile pakub Inbank ka Standard ja Metal kaarte, et rahuldada erinevaid vajadusi ja eelistusi. Kui otsite maksekaarti, mis pakuks rohkem kui lihtsalt maksevõimalust, vaid ka rahalist kasu, kindlustust ja eripakkumisi, on Inbank Pay maksekaart tõeliselt kaalumist väärt valik.

Kokkuvõte

Inbank on pank, mis pakub mitmeid innovaatilisi lahendusi, mis aitavad igapäevaelu lihtsustada. Alates laenutoodetest, mis on loodud erinevate vajaduste rahuldamiseks, kuni kasutajasõbraliku järelmaksu ja riskivaba hoiustamiseni, Inbank on suurepärane valik neile, kes otsivad paindlikku ja turvalist finantsteenust. Lisaks sellele pakub Inbank Pay maksekaart lisavõimalusi, nagu cashback ja ostukindlustus, mis teevad sellest rohkem kui lihtsalt maksevahendi. Seega, kui otsite panka, mis suudab pakkuda laia valikut teenuseid, mis aitavad teie igapäevaelu lihtsustada, on Inbank hea koht alustamiseks.