Skip to content

Kontaktandmed

 • Juriidiline nimetus: Placet Group OÜ
 • Registrikood: 11198910
 • Aadress: Fr. R. Kreutzwaldi 4, Tallinn
 • Telefon: +372 6630111
 • E-post: info@smsraha.ee
 • Koduleht: www.smsraha.ee
Taotle laenu
Smsraha logo

SMSrahast lühidalt

SMSrahast lühidalt

SMSraha on 2005. aastal rajatud kaubamärk, mis kuulub ettevõttele Placet Group OÜ. Ettevõte tegutseb mitmete kaubamärkide all ning neist tuntuimad on SmsMoney, Laen.ee ja SMSraha. 2007. aastal kasvas firma välja internetiteenuste pakkujast kiirlaenude pakkujaks ja on tänu sellele Eestis üks vanimaid kiirlaenude pakkujaid.
SMSraha veebilehel on võimalik taotleda erinevaid laene, näiteks kinnisvaralaenu, kiirlaenu, autolaenu ja ka tarbimislaenu. Ettevõte pakub peamiselt eraisikutele klassikalist väikelaenu, moodsat krediidikonto teenust kui ka füüsilist krediitkaarti. Vajadusel saavad laenu ka ärikliendid ning isegi hüpoteeklaenu väljastamine summas kuni 100 000 eurot pole probleem.

Teisena nimetatud laenu ehk kiirlaenu summad varieeruvad 50 eurost kuni 900 euroni ettevõtte kõikidele klientidele, kaasa arvatud püsiklientidele ja uutele klientidele. Tähtajad algavad 5 päevast ja lõpevad 12 kuu ehk ühe aastaga. Uutel klientidel on võimalik võtta kuni 900 euro suurune laen 0 intressiga kuni 30 päevaks.

Tarbimislaene on võimalik võtta alates 500 eurost kuni 5 000 euroni laenuperioodiga kuni 5 aastat. Lisaks on võimalik võtta ka kuni 5 aastase tähtajaga autolaene, mille suurus võib olla kuni 3 000 eurot ning intressimääraga 4% kuus.

Kinnisvaralaene väljastatakse kuni 100 000 euro ulatuses ning kuni 60% kinnisvara väärtusest alates 2% suuruse intressiga kuus. Selliste laenude tagasimakse tähtaeg on maksimaalselt 15 aastat.

Kuigi laenude variante on palju, siis SMSraha keskendub peamiselt eelkõige krediidikontole ning väikelaenudele. Laenuraha vabaks otstarbeks on võimalik saada oma arvele vaid loetud minutitega. Kiiruses ei ole SMSrahale laenuandjate seas vastast – tegemist on kiire ja mugava laenuplatvormiga.

Laenu taotlemine võtab aega maksimaalselt 10 minutit

 1. Vali summa ja periood
 2. Esita taotlus
 3. Raha on sinu kontol

SMSraha laen

Smsraha eelised

 • Väga paindlik krediidikonto – Smsraha.ee pakub ühte parimat krediidikontot Eestis. Summa ulatub lausa 5000 euroni ning lepingutasu sellel üldse ei ole!
 • Krediitkaardil on 2.5%-ne cashback
 • Maksepuhkus kuni 6 kuud
 • Spetsiaalne Placet Group äpp, mille kaudu on saadaval SMSraha iseteenindus
 • Kiirlaen alates 18 aastast
 • Kiired väljamaksed
 • Lepingutasuta

Smsraha puudused

 • Intress võib olla üsna kõrge – krediidikonto intress võib ulatuda 40%-ni olenevalt sinu maksevõimekusest
 • Placet Group on tuntud selle poolest, et annab kohati laenu liiga kergekäeliselt, seega võib juhtuda, et satud makseprobleemidesse. Parema pildi saamiseks tutvu ise eelnevate laenuvõtjate tagasisidega internetis ning anna ise oma hinnang.
 • Vahel arvatakse, et SMSraha on rohkem suunatud vene tarbijatele – ehkki SMSraha on täiesti eestikeelne, siis nii töötajad kui ka paljud osad veebilehel näivad olevat pigem venekeelse tarbija jaoks suunatud
 • Väikelaen alates 21 aastast

SMSraha intress ja krediidi kulukuse määr sõltuvad, nagu teisteski laenufirmades, sinu personaalsest maksevõimekusest. Smsraha.ee kodulehel on kirjas järgnev:

Tulenevalt laenusumma suurusest ja laenuperioodi pikkusest võib aastane maksimaalne intressimäär olla 18 % kuni 40,00 %.

See tähendab, et intress võib ulatuda ka üpris kõrgete summadeni, ent heal juhul on intress madalam.

SMSraha kiirlaen

SMSraha ja Placet Group on üleüldiselt tuntud kiirlaenude poolest. Vanasti pakkus SMSraha üpris kõrge intressiga kiirlaenu, ent tänaseks on ettevõte muutnud oma laenutingimused tunduvalt mõistlikumaks.

Kui on soov võtta laenu väiksemas summas, võib SMSraha kiirlaen olla just õige valik, kuna laenusummad algavad juba 200 eurost ning maksimaalselt on võimalik laenu võtta summas 1000 eurot. Laenuperioodid varieeruvad 1 kuust kuni 3 aastani. Raha on võimalik saada kas ülekandega pangakontole või sularahas ning veel pakutakse ka lisalaenu võimalust.

SMSraha kiirlaenu üldtingimused:

 • Kiirlaenu summa: 200 – 1000€
 • Laenusumma: 1 – 36 kuud
 • Intress alates 18% aastas
 • Laenu saab ainult pangakontole (mitte sularahas), aga tagastada saab ka sularahas
 • Vastuse saad teada kohe
 • Laenu lepingutasu 0€

Nagu iga laenu puhul, ei tohi SMSraha kiirlaenu saamiseks olla maksehäireid. Plusspoolelt aga saad laenu vastuse teada kohe ning SMSraha lubab raha kanda sinu pangakontole umbes 1 tunni jooksul.

Smsraha.ee kiirlaenude eelised
 1. Krediitkaardi olemasoluPlacet Group-il toodete hulka on hiljuti lisandunud krediitkaart. Nüüd on võimalik tasuta tellida endale krediitkaart limiidiga kuni 5000 eurot. Placet Group-i krediitkaardiga saab maksta nii tavalises poes kui e-poes, võtta välja sularaha ning kasutada ettevõtte partnerite soodustusi. Lisaks saadetakse kaart ka koju tasuta.
 2. Laen telefoni teel!Puudub ligipääs arvutile või internetile? Helistades numbrile 6630110 – saate igal ajal laenutaotluse esitada telefoni teel.
 3. Tarbimislaen kuni 7500 €Ettevõte pakub tarbimislaenu summas 200 kuni 7500 eurot perioodiks ühest kuust kuni viie aastani.
  Taotlege tarbimislaenu.
 4. Paindlik tagasimakseperiood!Soovite võtta laenu näiteks 17 päevaks või 33 kuuks? Pole probleemi! SMSraha laenu võib võtta vabalt valitud ajaperioodiks.
  Taotlege kiirlaenu või tarbimislaenu.
 5. Kiirlaen kuni 1000 € eurot!Smsraha.ee-lt saab võtta kiirlaenu kuni 100 eurot ning nende kodulehelt saab soovitud summa kätte loetud minutitega. Laenu tagasimaksetähtaeg on Teie valikul 30 päeva kuni 3 aastat.

SMSraha krediidikonto

SMSraha pakub paari erinevat laenutoodet eraklientidele. Üheks neist on krediidikonto – laenutoode, mis on asendanud SMS laenu.

Krediidikonto eeliseks on kiirus ja mugavus.

Selleks, et kasutada krediidikontot on vajalik taotluse esitamine laenuandja kodulehel.

Taotluse peab esitama ainult ühe korra ja leping on tähtajatu.

Krediidikonto limiit jääb vahemikku 300 kuni 500 eurot. Sa saad ise valida, kui suure osa tahad võtta kasutusele ja vajadusel saad kasutada üle jääva osa veidi hiljem.

Miks valida Smsraha.ee krediidikonto?
 • summa alates 300 eurot kuni 5000 eurot;
 • lepingutasu 0 eurot;
 • intresse arvutatakse ainult kulutatud summa pealt;
 • taotle kas või keset ööd pühapäeval: taotluseid võib teha iga kell;
 • võid loobuda lepingust 30 päeva jooksul;
 • laenuotsuse saad paari minuti jooksul.

Kiirlaen ja väikelaen eraisikutele

Kui sa soovid laenata 200 kuni 1000 eurot ja lühikeseks ajaks siis pakub SMSraha sulle kiirlaenu. Laenu taotlemine on lihtne ja kiire. Laenu saab taotleda alates 18. eluaastast ning laenuperiood on kuni 3 aastat. Kiirlaenu on võimalik saada nii ülekandega kontole kui sularahas.

Samuti on väikelaen SMSraha laenutoodete valikus. Sa saad tagatiseta laenata kuni 7500 eurot. Võrreldes konkurentide väikelaenudega on antud toode madamala intressiga ja tagasimakseperiood on pikem ning ulatub 5 aastani.

SMSraha tarbimislaen

Tarbimislaenu eesmärk on katta ettenägematud kulud nagu näiteks korteri või auto remont, sest laenusumma on maksimaalselt 7500 eurot.

SMSraha sõnul on neil konkurentidest madalam intressimäär, samuti on tagasimakseperiood üsna pikk – kuni 5 aastat.

Enne lepingu sõlmimist tasub üle vaadata ka hinnakiri, sest sõltuvalt laenust rakenduvad erinevad lisatasud nagu näiteks lepingu sõlmimise tasu või teenustasud sularahas arveldamise eest.

Kokkuvõttes on SMSraha pakutavad laenud kõik omamoodi eelistega ning tasub kaaluda erinevaid variante, et leida just endale sobivaim laen.

Tagatisega laen SMSraha kodulehelt

Lisaks neile kolmele erinevale laenule on Smsrahast võimalik laenata ka tagatisega. Tagatiseks sobib kinnisvara. Hüpoteeklaenu pakutakse kuni 100 000 euroni ja tagasimakseperiood on ka vastavalt pikem ning ulatub kuni 15 aastani.

SMSraha laenud ettevõtetele

Lisaks eraklientide laenudele pakub SMSraha ka väikelaenu ja kinnisvara tagatisel ärilaenu ettevõtetele. Väikelaenu saad kasutad, kuidas ise soovid.

Laena kuni summas 10 000 eurot ja maksimaalne laenu tagasimakseperiood on 5 aastat.

Laenu saamiseks on vajalik juhatuse liikme käendus.

Kinnisvara tagatisel on ettevõtetel võimalik laenata juba 100 000 eurot. Laenusumma oleneb kinnisvara turuväärtusest ja võib olla kuni 80%.

Lisatagatise olemasolul saad laenata kuni 100% kinnisvara turuväärtusest. Intressimäär on 9% aastas.

Kuidas taotleda?

Laenu taotlemiseks on vajalik ennast registreerida ettevõtte kodulehel kasutajaks. Se järel saad samal lehel täita laenutaotluse vastavalt sellele summale, mida soovid laenata. Taotlus vaadatakse läbi laenuhaldurite poolt ja vastus saadetakse sulle, kas SMSi või meili teel.

Kes saavad laenata?

Laenu antakse Eesti Vabariigi kodanikele ja Eestis alaliselt elavatele isikutele. Minimaalseks vanuseks kiirlaenu puhul on 18 aastat ja väikelaenu puhul 21 aastat. Samuti on vajalik igakuine sissetulek.

SMSraha laen

Lisainfo

Placet Group OÜ

Aadress: Fr. R. Kreutzwaldi 4, Tallinn

Veebileht: www.smsraha.ee

Telefon: +372 6 63 0110

E-post: info@smsraha.ee

Ettevõtte kood: 11198910

Laenusummad eraisikutele: 200 – 7500 €

Laenutooted: kiirlaen; tarbimislaen; refinantseerimislaen; krediidikonto; krediitkaart; ärilaen; hüpoteeklaen

Laenuväljastus töötab 24/7

Bränd alustas tegevust aastal 2009

Huvitav fakt: ettevõte tegutseb ka Lätis, Leedus ja Poolas

Teeninduse saal avatud: E-R: 8:00-20:00; L-P: 10:00-18:00

NB! Iga laen on finantskohustus, mis tuleb ka tagasi maksta. Enne laenu taotlemist mõtle läbi enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada.