skip to Main Content

Mis on Raha24?

Raha24 on BB Finance OÜ kaubamärk, mis on finantsmaailmas tegutsenud juba 15 aastat ning teenindanud selle ajaga enam kui 100 000 rahulolevat klienti. Lisaks on Raha24 kokku väljastanud üle 93 miljoni euro eest väikelaene. Seega on ettevõte väga hea maine ning kogemustebaasiga, mis teeb sellest ühe Eesti parima laenupakkuja.

Laenud Raha24-st

Raha24 finantsteenus on klassikaline tagatiseta väikelaen, mis sarnaneb pigem pankade väikelaenuga – sellel on kindel tagasimakse periood ning osamaksed on fikseeritud.

Toote kirjeldus:
* Laenusumma: 100 – 5000 eurot
* Laenuperiood: 5 – 60 kuud
* Intress al 1,4% kuus
* Lepingutasu kuni 5% summast
* Krediidi kulukuse määr vahemikus 48,46%
* Võimalus alustada tagasimaksmist 2 kuud hiljem

Laenutooted

Väikelaen

Väikelaen on kuni 5000 € suurune tagatiseta tarbimislaen, mille sihtotstarve on Sinu vaba valik. Laenu saab taotleda 5 kuni 60 kuuks.

Enamjaolt võetakse väikelaenu suuremate väljaminekute finantseerimiseks.

Näiteks: elektroonika soetamine, koduremont ja sisustamine, hambaravi, reisimine, pulmad, laenu refinantseerimine jms.

Ärilaen

Ärilaen on paindlik laenutoode heade ideedega ettevõtlikele inimestele.

Ärilaen aitab toetada ettevõtte mistahes arengufaasi, et saavutada kasv ning realiseerida innovaatilisust ning ettevõtlikkust.

Raha24 ärilaen on igati soodne ja mugav viis, et oma ettevõtet rahastada.

Raha24 ärilaenu abil saab ettevõtte olulisi protsesse rahastada 1000-5000 euro ulatuses. Ettevõtted on erinevad ning seega on ka nende protsessid ja vajadused omanäolised.

Raha24 ärilaen laenule konkreetset kasutusotstarvet ei sea.

Seega saad laenata kas väiksemaks vajadusepõhiseks investeeringuks, mõne uue toote lansseerimiseks või hoopis jooksvateks kuludeks.

Sina tead, mis on Sinu ärile oluline ja meie aitame eesmärkide saavutamisele kaasa!

Kiirlaen

Raha24 kiirlaen on lahendus ootamatuteks olukordadeks ning kiire lisaraha vajadusele.

Kiirlaen kuulub üsna populaarsete laenutoodete hulka just põhjusel, et laenamine ning rahamure probleem lahenevad kiirelt.

Laenutaotluse esitamisest kuni raha saamiseni kontole kulub kõigi laenutingimuste korrektsel täitmisel kõigest mõni minut.

Kiirlaen on sobilik laenulahendus, kui äkitselt tekib vältimatu suurem rahaline väljaminek.

Näiteks ootamatu terviserike koos kuluka raviprotseduuriga või ettenägematu automure.

Kiirlaenu soovitatakse eelkõige kiirete ja vältimatute probleemide korral, kuid tegelikult ei ole laenuraha kasutus piiratud ja konkreetse sihtotstarbega määratletud. Vahel on soov lihtsalt pikale venivat bürokraatiat vältida ning leida mugavam lahendus.

Nii saab koheselt ära osta juba pikka aega väljavahetamist vajav külmik, kuna just praegu sai müügimehelt arvestatav soodustus välja kaubeldud.

Ootamatusi finantseerib Raha24 läbi kiirlaenu 100-5000 euroga ning mingisugust tagatist ei oota. Tagasimakseperiood on 5-60 kuud.

Autolaen

Autolaen on Raha24 klientidele jaoks loodud sõidukiga seonduvate kulude katmiseks.

Tegemist on sihtfinantseeringuga, mille raames väljastame soovijatele laenu maksimaalselt kuni 5000 eurot ja seda saab kasutada nii sõiduvahendi soetamiseks kui ootamatute sõidukiga seonduvate kulude katmiseks.

Reisilaen

Reisilaen on soodne tagatiseta tarbimislaen, mis sobib suurepäraselt puhkuseplaanide finantseerimiseks.

Remondilaen

Remondilaen on kodu renoveerimistööde ja sisustamise finantseerimiseks sobilik tagatiseta tarbimislaen, mis aitab Sul täita soovi elada kaasaegses ja kaunis kodus.

Kusjuures laenuraha kasutamisele ei seata mingeid piiranguid.

Raha24 väikelaenust lähemalt

Raha24 väikelaen on kiire ja soodne lahendus ootamatute kulutuste katteks.

See on kuni 5000 € suurune tagatiseta tarbimislaen, mille sihtotstarve on kliendi vaba valik ning Raha24-s on võimalik laenu taotleda 5 kuni 60 kuuks.

Enamjaolt võetakse väikelaenu suuremate väljaminekute finantseerimiseks.

Näiteks: elektroonika soetamine, koduremont ja sisustamine, hambaravi, reisimine, pulmad, varasema laenu refinantseerimine jms.

Raha24 väikelaenu krediidi kulukus

Maksimaalselt aastas on krediidi kulukuse määr 48,46%.

Kuidas väikelaenu taotleda?

Uue kliendina saad tagatiseta väikelaenu taotleda alustades tasuta krediidikonto avamisest.

Iseteeninduses saad valida sobiva laenusumma, perioodi ja maksekuupäeva

Enne laenutaotluse kinnitamist näidatakse Sulle kõiki laenuga seotud kulusid ja maksegraafikut

Vastus Sinu laenutaotlusele saabub mõne minutiga. Personaalne laenuotsus langetatakse arvestades Sinu krediidivõimekust

Peale laenulepingu kinnitamist saabub rahasumma Sinu pangakontole juba samal päeval mõne hetkega

Laen ilma konto väljavõtteta

Raha24 võimaldab väikelaenu taotleda kuni 2000 € ilma pangakonto väljavõtteta. Seda tingimusel kui oled jätkanud pensionisamba sissemakseid.

Juhul kui oled sissemaksed pensionisambasse peatanud, saad esitada sissetulekute tõendi läbi e-MTA.

Miks valida Raha24?

Kiirus

Raha24 suurim pluss on laenuväljastuse kiirus, mis on saavutatud tänu automatiseeritud päringutele. Kui taotlejale lisaküsimusi ei ole ja kõik on korras, siis saab ta oma laenu kätte mõne minutiga.

24/7 klientide jaoks olemas

Raha24 on olemas valmidus väljastada laene ööpäev läbi ja nii seitse päeva nädalas. Seega laenutaotlusele saab vastuse koheselt olenemata sellest, millisel kellaajal või nädalapäeval see meile esitatud on.

Laen ilma konto väljavõtteta

Teine suur erinevus võrreldes konkurentidega on eelmainitud laenu saamine ilma konto väljavõtteta.

Alusta tagasimaksmist 2 kuud hiljem

Raha24 pakub oma klientidele järjest paindlikumaid ja personaalsemaid laenutooteid, mistõttu on võimalik langetada laenu taotlemisel valik, millal alustada laenu tagasimaksetega.

Sõlmides uue laenulepingu on tagasimakseid võimalik alustada kas alates järgmisest või alles kolmandast kuust. Valiku saad teha oma krediidikontos laenu taotluse esitamise vaates!

Tasuta maksepuhkus

Raha24 üheks plussiks on tasuta maksepuhkuse võimalus. Maksepuhkus on suureks abiks, kui mingil põhjusel ei luba sissetulekud jätkata regulaarsete maksetega. See võib juhtuda siis, kui sa lähed puhkusele aga ka siis, kui elus on ette tulnud mingi ootamatu väljaminek. Maksepuhkuse periood on alates 1 kuust kuni 6 kuuni.

Maksepuhkuse taotlemiseks on vajalik see, et sul ei oleks Raha24 ees mingeid võlgnevusi. See tähendab, et kui näed ohtu, et sa ei suuda kuumakseid tasuda, ei ole mõtet pead liiva alla peita ja laenuandja kontaktivõtmisi vältida, vaid pigem härjal sarvest haarata ning taotleda maksepuhkust. Teiseks on maksepuhkuse võtmise jaoks vajalik, et sa oled laenulepingu sõlmimise ajal vähemalt neli järjestikust kuud tööl olnud.

Kui vaja, on laenu tagasimakse tähtaega võimalik ka pikendada. See on eriti hea variant siis, kui tekivad ajutised rahalised raskused. Tagasimakse tähtaja pikendamine toimub mugavalt läbi Raha24.ee online kasutajakeskkonna. Sisenedes online keskkonda, saad sa valida soovitud päevade arvu, mille võrra tagasimakseperioodi pikendada. Siiski ei tasu tagasimakseperioodi hetke ajel pikendada, sest selle eest peab maksma. Kui aga soovid laenu ennetähtaegselt tagasi maksta, siis seda tehes ei ole vaja muretseda ühegi leppetrahvi pärast. Laenu ennetähtaegne tagastamine on tasuta.

Refinantseerimislaen

Ettevõte aitab probleemse Raha24 laenu tasuda ning pakub Sulle soovi korral pikema perioodiga refinantseerimislaenu.

NB! Teiste finantsasutuste lepinguid ettevõte ei refinantseeri.

Millised on laenu tingimused?

Tingimused taotlejale:
* Taotleja peab olema vähemalt 18 eluaastane isik;
* Taotleja igakuine netosissetulek peab olema vähemalt 425 €;
* Taotleja peab olema Eesti Vabariigi kodanik ja/või tema alaline elukoht on Eesti Vabariik;
* Taotlejal ei tohi olla kehtivad maksehäireid;

Veel Raha24 väärtustest

Raha24 on roheline ja seda mitte ainult logo värvi poolest, vaid ka mõtteviisilt, näiteks ei prindi nad kontoris arveid, sorteerivad usinalt prügi ja koguvad energia tootmiseks kohvipuru.

Abivajajate aitamine on olnud läbi aastate Raha24 südameasjaks. Nii on nad toetanud väiksemaid ja suuremaid heategevusprojekte, sportlasi ning spordialasid, raskustes lastega peresid ja loomi. Näiteks on Raha24 õla alla pannud kodutute varjupaigale, aidanud jõulude ajal peremehe armastuseta jäänud loomi, olnud loomaaia puuma vaderiks, toetanud Saskia Alusalu ja Kristjan Ilvese sportlaskarjääri ja palju muud põnevat.

Enne laenutaotlust

Sobiva laenu valimiseks kasuta laenukalkulaatorit.

See on kõige lihtsam ja kiirem viis, kuidas arvutada laenu kogumaksumus, näha intressi tegelikku suurust ning laenu kogukulu laenuperioodi jooksul.

Pea meeles, et arvutus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

NB! Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga!

Lisainfo

E-posti aadress: info@raha24.ee

Tasuta lühinumber 1241, klienditugi 66 20 502

Aadress: Pronksi 19, Tallinn 10124

Finantsteenust osutab BB Finance OÜ

reg nr 11306564

Tegevusluba 4.1-1/62