skip to Main Content

Kontaktandmed

Vaatan pakkumist

Coop pangast lühidalt

Coop Pank on Eesti kapitalil põhinev pank. Panga ametlik nimi on Coop Pank AS. Pank pakub hoiuseid, äri- ja eralaene, liisingut, pangakaarte, arveldusteenuseid, kaardimaksete vastuvõtmist, faktooringut, akreditiivi, privaatpangandust, kaubanduse finantseerimist ja kindlustusteenust. Coop pank omab 3% Eesti hoiuste ja pangalaenude turust ning 9% krediidiandjate turust.

Coop Pank kuulub Coop Pank kontserni, kuhu kuuluvad ka Coop Liising AS, Coop Finants AS, Coop Kindlustusmaakler AS, AS Martinoza (kinnisvaraalane tegevus) ja SIA Prana Property (kinnisvaraalane tegevus).

Coop Pank on kiiresti kasvav eestimaine pank, mille aktsiad on noteeritud Tallinna börsil ning kuulub tuhandetele eestimaalastele.

coop pank

Coop Panga eelised

 • Ilma tagatiseta;
 • Intress alates 12,9%;
 • Summa kuni 15 000 €;
 • Periood 6-72 kuud;
 • Vastus sekunditega.

Coopi väärtused

 1. Julgeme teha teisiti

Coopi inspireerib võimalus teha panganduses asju teistmoodi.

Oma kodulehel ütlevad nad: Me ei rahuldu saavutatuga, esitame endale pidevalt küsimusi, kas ja kuidas teha kliendi elu paremaks ning lihtsamaks. Me julgeme eksida. Tunnistame enda eksimust. Õpime sellest ja teeme paremini.”

 1. Profid mängivad kokku

Coop pank selgitab: „Iga meie töötaja on oma valdkonna professionaal ja seab endale kõrged standardid. Me teeme kõvasti tööd, kuid samal ajal ei võta ennast liiga tõsiselt. Meie toimimisviisiks on meeskonnamäng.”

 1. Jõuame sihile

Coop pank ütleb: Me seame endale ambitsioonikaid eesmärke ning anname endast alati maksimumi, et parima tulemuseni jõuda. Kui oleme millegagi alustanud, siis teeme selle ka ära!”

Väikelaen Coop pangast (kuni 15 000 eurot)

Väikelaenuga saad kõik plaanid ellu viia. Tagatist pole vaja ja vastuse taotlusele saad loetud sekunditega.

Lihtne ja kiire

Taotluse täitmine on lihtne ja pakkumise saad loetud sekunditega. Raha kanntakse Sinu kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Coop Pank laen

Kättesaadav kõikjal

Taotluse saad esitada ööpäevaringselt internetis või lähimas pangakontoris üle Eesti. Isikutuvastust saab teha mugavalt arvuti või mobiiltelefoni vahendusel.

Usaldusväärne

Coopi asjatundlikud töötajad on Sinu jaoks alati olemas, et leida parim lahendus Sinu soovide elluviimiseks.

Tingimused
 • Ilma tagatiseta
 • Fikseeritud aastane intress alates 7,9% laenujäägilt
 • Laenusumma 300 – 15 000 €
 • Laenuperiood 6 kuud – 6 aastat
 • Lepingutasu 2% laenusummast, min 35 €
 • Lepingu haldustasu 1,5 € kuus
Nõuded laenutaotlejale
 • Vähemalt 18-aastane Eesti kodanik
 • Laenuperioodi lõppemise hetkel ei või vanus ületada 75 aastat
 • Igakuine sissetulek alates 280 €
 • Korrektne maksekäitumine
Taotluse esitamine ja lepingu sõlmimine

Laenutaotlust saab esitada internetis või Coop Panga kontorites üle Eesti.

Lepingu saab digitaalselt allkirjastada ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga. Laenusumma väljamaksmiseks võib olla vajalik isikusamasuse tuvastamine. Seda saab teha mugavalt arvuti või mobiiltelefoni vahendusel, Coop Panga kontoris või Coopi kaupluses. Isikutuvastuseks on vajalik isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba).

Raha kannab Coop pank Sinu kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast lepingu sõlmimist ja vajadusel isikusamasuse tuvastamist. Raha laekub Sinu kontole sõltuvalt pangast kas samal või järgneval tööpäeval pärast Coop panga poolse ülekande tegemist.

Maksimaalne laenusumma sõltub Sinu sissetulekust ja kohustustest.

Coop Pank igapäevapangandus

Nagu igal korralikul pangal on ka Coop Pangal arvelduskontod ja pangakaardid. Igapäevase arvelduse jaoks on Coopil erinevad arvelduspaketid (sarnaselt SEB-le).

Hetkel on pakette kaks: Rahn ja Rändrahn. Rahn on natuke soodsam ja väiksem: tavaline kuutasu on sel puhul 1,99 eurot (teisel paketil on see 4,99). Rahn paketiga on kõik maksed tasuta (sh Eestisisesed maksed ja Euroopa maksed) ning sularaha saab välja võtta tasuta 200 euro ulatuses.

Coopil on hetkel üks pangakaart: Coop Mastercard deebetkaart. Sellega Coopi poes tasudes saab püsikliendi soodustusi, seega polegi vaja eraldi kliendikaarti. Samuti on kaardil olemas uudne viipemakse võimalus.

Coop Pank laenud

Muidugi ei puudu valikust kõikvõimalikud krediiditooted, eesotsas Coopi väikelaenuga, mida sai juba varasemalt taotleda.

Anname järgnevalt lühikese ülevaate praegustest Coopi krediiditoodetest:

Väikelaen

Coopi väikelaen on klassikaline tagatiseta laen, mille summa jääb 300 ja 15 000 vahemikku. Periood on samuti tavapärane: 6 kuud kuni 6 aastat. Mille poolest erineb Coop paljudest väikelaenupakkujatest, on intress, mis võib olla alates 8,9%.

Rääkides lisatasudest, siis tuleb arvestada lepingutasuga, mis on 2% summalt (minimaalselt 35 eurot) ning igakuise haldustasuga, mis on 1,5 eurot.

Tingimusteks on, et taotleja peab olema vähemalt 21-aastane, ei tohi olla maksehäireid ning sissetulek peab olema iga kuu vähemalt 280 eurot.

See, kas saad laenu või mitte, sõltub suuresti sinu praeguste kohustuste hulgast, kuid üldises mõttes on tingimused väga mõistlikud.

Coop kodulaen ja laen kinnisvara tagatisel

Täisteenuspangana on muidugi Coop Panga valikus ka kodulaen. Coop Panga abil võib kodu osta ükskõik kuhu Eestis – kas või Võrumaale.

Coop kodulaenu põhitingimused:

 • laenusumma 7500 kuni 340 000 eurot;
 • laenuperiood kuni 30 aastat;
 • intress: 6 kuu Euribor + intressimarginaal 2,3% laenujäägilt aastas;
 • vajalik omafinantseering 15% kinnisvara hinnast;
 • minimaalne sissetulek Harjumaal 550 eurot kuus, Tartumaal 500 eurot kuus, mujal 450 eurot kuus;
 • laenuperioodi lõppedes ei tohiks taotleja olla vanem kui 75-aastane;
 • aktsepteeritakse lisatagatisena muud kinnisvara (ka kinnistuid).

Coop Panga kodulaenu lisakulud:

 • laenulepingu sõlmimise tasu (kuni 1% laenusummalt);
 • notaritasu ja riigilõiv;
 • tagatise hindamise tasu;
 • tagatise kindlustamine.

Coop Panga laen kinnisvara tagatisel

Kui sul on juba kinnisvara ning sa soovid näiteks seda renoveerida või sul on midagi muud plaanis, võib sulle sobida Coopi laen kinnisvara tagatisel.

Kinnisvara tagatisel laenu korral on sul vaba voli otsustada, kuidas raha kasutada. Laenu tingimused on järgnevad:

 • Laenusumma 5000 -100 000 eurot;
 • Tagasimakseperiood kuni 20 aastat;
 • Intressimäär: 6 kuu Euribor + 4,5% aastas;
 • nõuded taotlejale on samad, mis kodulaenu puhul.

Sisuliselt on tegemist hüpoteeklaenuga, kuid tänu madalale intressile võiks öelda, et tegemist on ühe Eesti kõige mõistlikuma taolise kinnisvaralaenuga.

Autoliising

Coopi liisingu puhul saab valida kahe variandi vahel: tavaliising või väikeliising. Viimase puhul on summa väiksem, jäädes 10 000 euro piiresse ning intress on fikseeritult alates 8%.

Tavaliisingu puhul ei ole summa ülemist piiri täpsustatud ning intressimäär määratakse individuaalselt (alates 3.5% ning seotud 6 kuu Euriboriga).

Teine oluline vahe on omafinantseering: väikeliisingu puhul seda pole, tavaliisingu puhul on see aga 10%.

Arvelduskrediit

Arvelduskrediit tähendab põhimõtteliselt seda, et võid oma pangakaardiga minna miinusesse, vastavalt määratud limiidile. Seega on tegemist mõnes mõttes krediitkaardiga.

Arvelduskrediidi intress on üsna kõrge – 18% aastas – ning leping sõlmitakse kõige rohkem 2 aastaks. Krediidilimiidi summa saab olla alates 300 eurot kuni 3500 eurot, täpne summa sõltub su praegustest kohustustest ja rahalisest käekäigust.

Üleüldiselt peab netosissetulek olema vähemalt 450 eurot kuus.

Järelmaks

Coop pakub ka järelmaksu, millega saad erinevatest poodidest kaupa soetada. Järelmaksu intress on vaid 11,9% ning sellega saab osta toote hinnavahemikus 80 – 2000 eurot.

Lepinguperiood on natuke lühem kui tavalisel tagatiseta laenul, olles 6 kuud kuni 4 aastat, kuid muud tingimused on samad – näiteks on ka järelmaksu saamiseks vaja, et su netosissetulek oleks minimaalselt 280 eurot

Coop Pank kontor

Lisainfo

Coop Pank AS

Maakri 30, Tallinn 15014

Klienditugi: 669 0966 (E-R 08.30-19.00)

E-post: klienditugi@cooppank.ee

Registrikood: 10237832

SWIFT/BIC: EKRDEE22

NB! Laen on finantskohustus. Enne mis tahes lepingu sõlmimist tutvu vastava teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjaga.