skip to Main Content

Kontaktandmed

 • Juriidiline nimetus: Ferratum Bank p.l.c
 • Registrikood: C 56251
 • Aadress: ST Business Centre, 120 The Strand, Gzira, GZR1027, Malta
 • Telefon (Malta): +356 2092 7700
 • Telefon (Eesti): +372 6 652 420
 • E-post: ferratum@ferratumbank.ee
 • Koduleht: www.boonuslaen.ee
Küsi laenu

Mis on boonuslaen?

Boonuslaen.ee on üpris vähetuntud laenulimiit, mis sarnaneb sisult kiirlaenulesellel on kõrge intress ja kiire laenuprotsess. Tegemist on tuntud Ferratum Bank laenufirma teise brändiga, ent sisuliselt on Boonuslaen siiski sama, mis Ferratum Bank.

Ferratum Bank ja sealhulgas Boonuslaen teenindab üle kahe miljoni kliendi 23 riigis üle Euroopa, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Aafrikas ja Aasias.

Boonuslaen töötab nagu krediidikonto: sulle määratakse maksimaalne limiit, sõltuvalt sinu isiklikust rahalisest seisust. Korraga ei pea kogu limiiti kasutama, vaid võid taotleda vaid osa kasutamist.

Intressi pead sa tasuma üksnes selle summa pealt, mida kasutasid.

Siinkohal tasub aga silmas pidada, et kui oled näiteks võtnud laenu Ferratumist, siis ei saa laenu Boonuslaenust.

Boonuslaenu üks suurimaid eeliseid on asjaolu, et laenu on võimalik saada 30-päevase tagasimakseperioodi juures ilma intressita.

Kui laenad näiteks 1000 eurot 30 päevaks, pead tagasi maksma 1001 eurot.

Niiviisi on tegemist hea variandiga neile, kellel on vaja pisut lisaraha enne palgapäeva, kuid kes on 100% kindlad selles, et saavad hiljem laenu tagastada.

Tasub silmas pidada, et 30-päevase perioodiga intressivabad pakkumised kõlavad küll väga ahvatlevalt, kuid oma võimeid ei tasu ülehinnata. Kui Boonuslaen ei saa tasutud 30 päeva jooksul, tuleb hakata tasuma laenu tavalist intressi, mis on suisa 48.11% aastas.

Kuna tegemist ei ole nö klassikalise kiirlaenuga, on Boonuslaenu tagasimaksesüsteem ka pisut teistsugune. Laenatud summat saad tagasi maksta kas kõik korraga, pool korraga või igakuisete maksetega.

Igakuised osamaksed peavad olema vähemalt 15€ suurused, kuid võivad olla minimaalselt 8%. Kui summa on tasutud, võid seda summat jälle kasutada!

Niimoodi ei pea sa enam põhimõtteliselt mitte kunagi kuskilt mujalt väikest kiirlaenu võtma, kuna sul on kogu aeg laenulimiit käe pärast.

Boonuslaen

Uue kliendi teenuse kasutustingimused

 • Päevane intress – 0,15% päevas
 • Laenuperiood – 30-365 päeva
 • Max laenusumma – 3000 eurot
 • Heakskiitmise aeg – 15 minutit

Boonuslaen kuni 5000 eurot

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-50,80% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 50,80 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2452,75 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 41.7925 %. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

3 lihtsat sammu – raha kontole 15 minutiga

Boonuslaen

Saada Boonuslaenu kodulehel laenutaotlus

Boonuslaen

Boonuslaen vaatab taotluse üle ja saadab Sulle kinnituskoodi e-mailile

Peale laenu kinnitamist teeb pank Sulle ülekande!

Boonuslaenul ei ole tähtaega

Boonuslaen on eriline ka seetõttu, et sellel ei ole konkreetset maksetähtaega.

Nimelt, see on sinu valida, milliste osamaksetega raha tagasi maksad – oluline on see, et sa maksaksid iga kuu, vastavalt sulle saadetavale arvele.

Selle poolest on Boonuslaen väga sarnane krediitkaartidele ning muudab elu mugavaks, kuna sa ei pea muretsema laenu lõpptähtaegade pärast, vaid kontrollid täielikult ise oma kulutamist makse suuruse abil.

Kes saab laenu taotleda?

 • Boonuslaenu saavad kasutada vähemalt 19-aastased eraisikud
 • Sa pead olema alaliselt Eesti elav sissekirjutust omav eraisik
 • Sul peab olema mõne Eestis tegutseva panga arvelduskonto, et ettevõte saaks Sulle ülekande teha
 • Kehtivat dokumenti on tarvis isiku tuvastamiseks
 • Sul peab olema rahvastikuregistris kindel aadress
 • Selleks sobivad nii palk, pension, vanemahüvitis või muud toetused. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga. 

Kes saab Boonuslaenu ning millistel tingimustel?

Boonuslaen on oma tingimustelt võrdlemisi sarnane tavalistele Ferratumi väikelaenudele.

Siin on aga mõned olulisemad punktid, mida sa peaksid teadma:

 • Boonuslaenu ei saa Ferratumi olemasolevad kliendid.
 • Boonuslaenu saab võtta alates 19. eluaastast.
 • Laenu saamiseks peab sul olema Eestis püsiv elukoht ning sul peab olema ka elukoha tõestus.
 • Sul peab olema püsiv sissetulek ning Eesti pangakonto.

Kuidas Boonuslaenu taotleda?

I samm

Suundu Boonuslaenu lehele

Esmalt klõpsa käesoleval lehel olevatele nuppudele, et suunduda Boonuslaenu lehele ning klõpsa menüünupul: „Taotle Boonuslaenu”.

II samm

Täida taotlus

Pane taotlusesse kirja oma elukohaandmed ning info sissetulekute ja väljaminekute kohta.

III samm

Tuvasta oma isik ja saada kõik vajalikud dokumendid

Pärast taotluse läbivaatamist saadetakse sulle e-postile kinnituskood, mis tuleb veebilehel sisestada ning samuti tuleks oma isikut tuvastada (seda saab teha ka veebilehe kaudu). Sinult küsitakse ka pangakonto väljavõtet.

Kui kõik on hästi, saad laenu kätte

Pärast oma konto kinnitamist ja isikutuvastuse läbimist saad allkirjastada laenulepingu. Kui ka see on tehtud, saadki raha kätte! Positiivse vastuse korral kantakse rahasumma Sinu pangakontole vaid 15 minuti jooksul.

Boonuslaen on kahtlemata hea variant neile, kes otsivad kiiret ja paindlikku lahendust ning hindavad usaldusväärset kvaliteetset teenindust. Kui sa ei ole veel Ferratumi klient, on Boonuslaen hea variant Ferratumi kvaliteedi proovimiseks.

Vastutustundlik laenamine

Ferratum ja sealhulgas Boonuslaen väärtustavad vastutustundliku laenamist. Oma kodulehel väidavad nad: „Meie Ferratumis oleme pühendunud vastutustundlikule laenuandmisele. Enne laenu või krediiditaotluse kinnitamist kontrollime alati põhjalikult oma klientide finantsseisu. Meie teenused ei sisalda varjatud tasusid. Seega võite meie teenuseid kasutades tunda end turvaliselt.”

Pea meeles, et iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.

Mõtle enne laenutaotlemist läbi enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada.

Väikelaen sobib eelkõige kiirete ja lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel edastatakse nõue sissenõudmiseks inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused. Laenulepingu nõuetekohane täitmata jätmine võib raskendada tulevikus laenude saamist ka teistest finantsasutustest. Enne otsustamist tutvu ka Finantsinspektsiooni tarbijaveebiga, laenuandja tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Kohtuväliste kaebuste ja vaidluste puhul on tarbijal võimalus pöörduda Tarbijakaitseameti poole. Laenumaksete hilinemise vältimiseks on kasulik pöörduda esmalt laenuandja poole, sest probleemide ennetamisel on võimalikud tulevikukulutused väiksemad (viivis, lepingutasud, menetlustasud, kohtutäituri tasud jne) ning maksekäitumise ajalool on suur mõju tulevastele laenamisvõimalustele.