skip to Main Content

Kontaktandmed

Kasutan pakkumist

Lühidalt ettevõttest

Credit24 kaubamärgi omanikuks on IPF Digital Estonia OÜ, mille põhitegevuseks on eraisikute väikefinantseerimine. Credit24 väljastab laene suurusjärgus 50€ kuni 4000€, kuni kolmeaastase tagasimakseajaga ning on juhtiv lühiajaliste tarbimislaenude väljastaja Eestis.

Credit24 eelised

  • Fikseeritud suurusega kuumaksed;
  • Laen kindlaks perioodiks;
  • Kuutasu 0€;
  • Tasuta maksetähtaja meeldetuletus SMS/e-postiga;
  • Tasuta maksepuhkus.

Kõik eestlased, kes on väikelaenudega kokku puutunud, teavad laenuandjat nimega Credit24. Tegu ühe populaarseima laenuandjaga Eestis, mis pakub eraisikutele lühiajalisi tagatiseta tarbimislaene ja krediidikontot. 

Milline Credit24 laen valida?

Mis on krediidikonto?

Kas sul on tulnud ette olukordi, et vajad raha planeeritust rohkem? Kui muidu on selleks mugav lahendus krediitkaart, mis annab sulle võimaluse kanda endale vajaliku summa ning maksta intresse vaid välja võetud raha eest, siis tänapäeval on uudsem valik krediidikonto. Selle kasutamine on lihtne – selle saad tasuta internetis avada ning ka selle arvedalmine sellelt enda kontole on hulga lihtsam. Seepärast ongi ideaalseks lahenduseks Credit24 krediidikonto – see on justkui pangakonto, kus on alati raha olemas. 

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame igakuiselt arveid. Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest niimoodi säästad intressikuludelt.

Credit24 pakub mitmeid laene, mis toimivad krediidikonto põhiselt.

Remondilaen

Oled just ostnud endale omaenda esimese kodu, kuid selle seisukord ei tekita seda õiget kodutunnet? Või kas kodu interjöörist on puudu üks kindel sisustuselement, mis teeks kogu ilme ühtseks? Või vajad hoopis rahalist lisajõudu aianurga korrastamiseks? Või on kodus hoopis vananenud kodutehnika, mis vajab ümber vahetamist? Remondilaen – see on selleks puhuks ideaalne.

Motolaen

Oled alati unistaud omaenda mootorrattast, tsiklist, rollerist või ATVst? Credit24 motolaenuga saad osta omale täiesti uue või muuta vana sõiduvahend uueks. Soovi korral saad sõidupargis oma vana sõiduvahendi vahetada uuema vastu.

Reisilaen

Oled alati unistanud Kanaaridel puhkamisest või hoopis saada osa USA suurlinna elust? Või kõnetab sind hoopis ümbermaailma reis, kus saab näha ja kogeda mõlemat? Credit24 krediidikonto sobib selleks ideaalselt koos tasuta lepingutasu ning madala intressiga.

Pulmalaen

Armastus on ilus. Veel ilusam on see siis, kui saad seda tähistada pulmadega, mis jäävad kauaks meelde. Pulmalaenu jaoks mõeldud krediidikonto lepingutasu on 0 eurot ja intress alates 2% kuus.

Tervise- ja ilulaen

Oled alati unustanud kenast naeratusest, prillivaba elust, soovinud enda juures midagi muuta või on lihtsalt spetsialisti vastuvõtud liiga kallid? Credit24 tervise- ja ilulaen sobib selleks ideaalselt. Laenude lepingutasu on 0 eurot ja intress alates 2% kuus.

Millised on laenude tingimused?

Laenu saamiseks on väga standardsed tingimused. Credit24 krediidikonto kasutamine eeldab, et oled vähemalt 18-aastane, sul on pangakonto Eestis ja sellele laekub regulaarne ametlik sissetulek, sul puuduvad maksehäired ja ei ole hasartmängudega probleeme.  

Selleks pead andma IPF Digital AS-le nõusoleku teha enda kohta päring pensioniregistrisse ja kasutada saadud andmeid (nimi, isikukood, pensionikonto number ja viimase 6 kalendrikuu sissetulekud) sissetulekute kinnitamiseks. Selle tegemine on lihtne – laenutaotluse esitamisel pane kirja linnuke.

Intressi suurus ja krediidikulukuse määr

Credit24 intressimääraks on 2% kuus. Näiteks 1000€ laenamisel 12 kuuks fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27,24% (maksimum KKM 57,98%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Samas pakub Credit24 erinevaid pakkumisi, kus näiteks paar kuud intressi tasuma ei peagi, mistõttu tasub alati kodulehel silm peal hoida. Tagasimakseperioodi valid sellise, mis sulle endale sobib.

Laenu taotlemiseks tuleb Credit24 veebis vajutada nuppu “Kasutan pakkumist”. Kui pakkumine sobib, saad pakkumise kinnitada. Vajadusel võtab detailide täpsustamiseks sinuga ühendust Credit24 kliendihaldur ning seejärel laekub laen sinu kontole.