Skip to content

Lühidalt ettevõttest

Bondora on kodumaine finantsplatvorm, mis väljastab väikelaene ning pakub investeerimisvõimalusi. Algselt Sõbralaen OÜ ja hiljem IsePankuri nime all tuntud firma asutati 2009. aastal. Ettevõtte kiire kasvu tõttu võeti 2014. aastal kasutusele rahvusvaheline kaubamärk Bondora. Rahvusvaheliselt tegutsevad nad lisaks Eestile veel Soomes ja Hispaanias ning kolme riigi peale kokku on neil üle 790 000 kliendi.

Bondora tegutseb Eestis Finantsinspektsiooni väljastatud krediidiandja tegevusloa alusel.

Uusimaid tehnoloogiaid kasutades muudab Bondora laenamise kiiremaks ja soodsamaks ning teeb igale kliendile personaalse laenupakkumise.

Bondora eelised

 • Bondoras arvutatakse igale inimesele parim võimalik intressimäär vastavalt tema võimalustele;
 • Kiirem ja mugavam kui tavalised pangad;
 • Pole varjatud tasusid;
 • Üle 300 000 kliendi;
 • Laenud on tagatiseta ning neid on väga lihtne taotleda;
 • Laenupakkumine 5 minuti jooksul;
 • Taotleda saab ööpäevaringselt internetis;
 • Täisautomaatne taotlusprotsess;
 • Igakuistele tagasimaksetele ei lisandu kulusid;
 • Ennetähtaegne tagastamine ei too kaasa lisakulusid;
 • Laenuvõtja saab ise valida sobiva kuumakse suuruse.

Mis teenuseid Bondora pakub?

Bondora väikelaenu võid taotleda igaks elujuhtumiks. Värskenda oma kodu, võta ette unistuste reis, pane käima oma äri, soeta uus auto või kasuta laenuraha muudeks suuremateks väljaminekuteks. Ei ole vaja võtta eraldi autolaen või remondilaen – Bondora tagatiseta laen võimaldab sul saadud avanssi kasutada nii nagu vaja. Kiirlaenu nad ei paku, kuid arvestades, et raha kantakse sinu kontole 1-3 tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimist, siis on Bondora väikelaen võimalik alternatiiv.

Bondoras on sul võimalik ka olemasolevad laenud refinantseerida. See võimaldab sul siduda mitu erinevat laenu üheks, hajutada laenukohustusi pikemale perioodile ja hoida kokku intressidelt ning krediidi kulukuse määralt. Refinantseerimine on mõttekas siis, kuid Bondora poolt pakutavad tingimused on sinu olemasolev laenu omast paremad.

Lisateenusena pakuvad nad B Secure’ i nimelist lahendust, mis võimaldab laenutingimusi paindlikumaks muuta. See annab võimaluse võtta laenu põhiosale maksepuhkust, pikenda või lühenda laenupikkust ja vali endale sobiv maksepäev. B Secure’i kuutasu on 10 € sõltumata sellest, mitu aktiivset laenu sul on.

Kui soovid laenu võtmise asemel hoopis investeerida, siis ka see on Bondoras võimalik. Nad pakuvad lihtsat automatiseeritud investeerimist, kusjuures alustada võid ka vaid 1 € investeerimisega.

Millised on Bondora laenutingimused?

Bondora pakub tagatiseta laenu summas 500 – 10 000 €. Tagasimakseperioodi saad ise valida alates 3 kuust kuni 5 aastani. Intressimäär on alates 12,18 % aastas, kusjuures Bondora süsteem kalkuleerib iga laenaja andmete ja krediidiajaloo põhjal parima võimaliku intressimäära.

Millised on eeldused Bondorast laenu saamiseks?

Laenu saamiseks on neil väga standardsed tingimused. Bondorast krediidi saamine eeldab, et sa oled vähemalt 18-aastane, sul on pangakonto Eestis ja sellele laekub regulaarne ametlik sissetulek, sul puuduvad maksehäired ja sul ei ole hasartmänguprobleeme.

Kuidas toimub laenu taotlemine?

Bondora eeliseks on lihtne laenu taotlemine interneti teel. Laenutaotluse täitmine võtab aega kõigest 5 kuni 10 minutit ning selle esitamiseks vajad vaid arvuti või nutitelefoni abi. Pärast taotluse esitamist jõuab laenupakkumine sinuni 1 minutiga ja seda ööpäevaringselt. Kui oled sobiva pakkumise välja valinud ja laenutingimustega nõus, laekub soovitud summa sinu kontole 1-3 tööpäevaga.

Laenu taotlemise protsess näeb Bondoras välja selline:

Registreeru ja täida laenutaotlus

Esita oma andmed personaalse laenupakkumise saamiseks. Tasuta laenutaotluse esitamine on lihtne, toimub täielikult interneti teel ning võtab kõigest 5 minutit.

Vali sobiv laenupakkumine

Vali sobiv laenupakkumine. Vali enda võimalustele ja vajadustele vastav laenusumma ning tagasimakse periood.

Tuvasta ennast ja allkirjasta leping.

Tuvasta ennast ja allkirjasta leping. Ühekordne isiku tuvastamine on vajalik esimese laenu saamisel. Raha kantakse sinu pangakontole üle automaatselt pärast laenulepingu allkirjastamist.

Kas on võimalik laenu ennetähtaegselt tagastada?

Bondoras on sul võimalik igal ajal laenusumma täielikult või osaliselt tagastada. Kui otsustad laenu ennetähtaegselt tagasi maksta, pead selleks tasuma põhiosa jäägi, tagasimaksmise kuupäevani kogunenud intressi ning võimalikud maksmata arved. Ennetähtaegse tagastamisega lisatasu ei kaasne.

Bondora on üsna klassikaline väikelaenu pakkuja. Tingimused on lihtsad, tagatist vaja ei ole ning laenu taotlemise protsess on sujuv. Bondora puhul on teistest eristuv see, et nad vastavad sinu laenutaotlusele mitme pakkumisega, mille hulgast saad valida endale sobivaima. Seetõttu ei pea nõustuma ühega, vaid on võimalik leida just see pakkumine, mis vastab soovidele kõige enam.

Laenu võtmine ei tohiks olla läbi mõtlemata. Tutvu lähemalt teiste laenupakkujate laenudega ja nende tingimustega Biginkasso lehelt – aitame leida kõige soodsama laenu, mis vastab Sinu soovidele ja tingimustele. Biginkasso aitab leida Eesti kõige soodsama kiirlaenu, väikelaenu, tarbimislaenu või muu.

Kontaktandmed